Drodzy Studenci – uczestnicy projektu POKL pt.

Studia inżynierskie gwarancją rozwoju UTP i społeczeństwa opartego na wiedzy

Rozpoczynamy ostatni już rok kształcenia na tzw. kierunkach zamawianych. W zakładce program stypendialny/dokumenty do pobrania znajdziecie dokumenty do ubiegania się o stypendium motywacyjne na ostatni semestr studiów (VII) zgodnie z Regulaminem przyznawania stypendium motywacyjnego dla studentów Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy studiujących na kierunkach objętych projektem PO KL pt. ,,Studia inżynierskie gwarancją rozwoju UTP i społeczeństwa opartego na wiedzy” , tekst ujednolicony z dnia 01.10.2012 r.

Termin złożenia dokumentów w dziekanacie upływa 30. października br.

Kierownik Projektu

prof. dr hab. inż. Janusz Prusiński

Poprawiony (piątek, 03 października 2014 22:53)