WYJAZD NA MIĘDZYNARODOWE TARGI 2014

W dniach od 30 września 2014 r. do 10 października 2014 r. trwają zapisy dla studentów IV roku kierunku zamawianego: Mechanika i budowa maszyn (WIM), na wyjazd na Międzynarodowe Targi MIDEST Światowe Targi Kooperacji Przemysłowej, które odbędą się w dniach 4-7 listopada 2014 roku w PARYŻU, FRANCJA.

W ramach projektu sfinansowana jest podróż w obie strony, dojazd na targi i do hotelu, karty wstępu na targi, noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) oraz ubezpieczenie.

Listy, na które należy się wpisywać dostępne są w Dziekanacie WIM.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdu na międzynarodowe targi dostępnym na stronie Projektu w zakładce atrakcje/dokumenty!!!

Zgodnie z Regulaminem student może uczestniczyć w wyjeździe tylko jeden raz.

Wszelkich informacji na temat wyjazdu udzielają:

Opiekun –  dr inż. Tomasz Kałaczyński (WIM), Tel.: 52/340-86-58, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz dr inż. Radomir Graczyk koordynator ds. programów wyrównawczych Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Tel.: 52/374-93-83.