W dniach od 30 września 2014 r. do 10 października 2014 r. trwają zapisy dla studentów IV roku kierunku zamawianego: Biotechnologia (WRiB), na wyjazd na Międzynarodowe Targi Flora Holland Trade Fair, które odbędą się w dniach 5-7 Listopada 2014 roku w AALSMEER, HOLANDIA.

W ramach projektu sfinansowana jest podróż w obie strony, dojazd na targi i do hotelu, karty wstępu na targi, noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) oraz ubezpieczenie.

Listy, na które należy się wpisywać dostępne są w Dziekanacie WRiB.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdu na międzynarodowe targi dostępnym na stronie Projektu w zakładce atrakcje/dokumenty!!!

Zgodnie z Regulaminem student może uczestniczyć w wyjeździe tylko jeden raz.

Wszelkich informacji na temat wyjazdu udzielają:

Opiekun – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Dr inż. Anita Woźny (WRiB), Tel.: 52/374-95-39, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

oraz dr inż. Radomir Graczyk koordynator ds. programów wyrównawczych Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Tel.: 52/374-93-83.

Poprawiony (wtorek, 30 września 2014 22:39)