Uprzejmie informujemy, iż stypendia stażowe dla stażystów oraz wynagrodzenia dla opiekunów stażystów, którzy złożyli / złożą komplet dokumentów niezbędnych do formalnego rozliczenia staży realizowanych w ramach projektu "Studia inżynierskie gwarancją rozwoju UTP i społeczeństwa opartego na wiedzy" do dnia 19. 09. 2014 r. zostaną wypłacone w miesiącu wrześniu.

Stan liczbowy osób, którzy spełnili wymagania formalne, na dzień 12.09.2014r. z podziałem na poszczególne kierunki kształtuje się następująco:

- Biotechnologia - 7

- Ochrona Środowiska - 12

- Inżynieria Środowiska - 11

- Inżynieria Materiałowa - 13

- Fizyka Techniczna - 2

- Mechanika i Budowa Maszyn - 22

W terminie od 15 do 19 września 2014r. do studentów, którzy spełnili wszystkie wymogi formalne do rozliczenia staży zostaną wysłane e-maile, na adresy podane we wniosku aplikacyjnym, z wezwaniem do odbioru zaświadczeń o odbyciu stażu oraz atrakcyjnych gadżetów.

Koordynator ds. staży studenckich

Poprawiony (piątek, 12 września 2014 21:30)