W dniach 28.05 – 04.06.2014r. trwają zapisy dla studentów III roku kierunku zamawianego Mechanika i Budowa Maszyn (WIM) oraz Fizyka Techniczna (IMiF) na udział w certyfikowanym szkoleniu „Program Solid Edge ST5/ST6”, które odbędzie się w dniach 24-27 czerwca  2014r. we Wrocławiu.

W ramach projektu sfinansowany jest udział w szkoleniu, podróż w obie strony, noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) oraz ubezpieczenie.

Listy na które należy się wpisywać dostępne są w dziekanacie Wydziału Inżynierii Mechanicznej oraz Dziekanacie Instytutu Matematyki i Fizyki

Zgłoszenia przyjmowane są także w wersji elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w treści należy podać: imię, nazwisko, kierunek studiów oraz nazwę szkolenia).

Lista rankingowa osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu (11 osób) zostanie ogłoszona dnia  05.06.2014r. na stronie internetowej projektu

Zakres tematyczny szkoleń dostępny jest w zakładce atrakcje/certyfikowane szkolenia

Poprawiony (poniedziałek, 23 czerwca 2014 09:15)