WYJAZD NA MIĘDZYNARODOWE TARGI 2014

W dniach od 2 do 18 czerwca 2014 roku trwają zapisy dla studentów III roku kierunków zamawianych: Inżynieria materiałowa (WTiICH), Fizyka techniczna (IMiF) na wyjazd na Międzynarodowe Targi Materiałów Kompozytowych COMPOSITES EUROPE, które odbędą się w dniach 7-9 października 2014 roku w DÜSSELDORF (NIEMCY).

W ramach projektu sfinansowana jest podróż w obie strony, dojazd na targi i do hotelu, karty wstępu na targi, noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) oraz ubezpieczenie.

Listy, na które należy się wpisywać dostępne są w dziekanatach każdego z w/w kierunków.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów na międzynarodowe targi/konferencje dostępnym na stronie Projektu w zakładce atrakcje/dokumenty!!!

Zgodnie z Regulaminem student może uczestniczyć w wyjeździe tylko jeden raz.

Wszelkich informacji na temat wyjazdu udzielają:

Opiekun – Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  mgr inż. Krzysztof Lewandowski (WTiICH), Tel.: 52/374-90-54, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. oraz dr inż. Radomir Graczyk koordynator ds. programów wyrównawczych Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Tel.: 52/374-93-83.

Poprawiony (środa, 28 maja 2014 12:29)