Kontakt

Biuro projektu

Dział Dydaktyki i Spraw Studenckich

ul. Kordeckiego 20

85-225 Bydgoszcz

tel. 52 373-27-06

kierunki.zamawiane@utp.edu.pl

Zmień kolorystykę serwisu
wersja16
Licznik odwiedzin
Dzisiaj0
W tym tygodniu16
W tym miesiącu11
Ogółem95450

 

W dniach od 18 marca 2014 r. do 2 kwietnia 2014 r. trwają zapisy dla studentów III roku kierunków zamawianych: Inżynieria środowiska (WBAiIŚ), Ochrona środowiska (WHiBZ) na wyjazd na międzynarodowe targi IFAT, które odbędą się w dniach 5-9 maja 2014 roku w MONACHIUM (NIEMCY).

W ramach projektu sfinansowana jest podróż w obie strony, dojazd na targi i do hotelu, karty wstępu na targi, noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) oraz ubezpieczenie.

Listy, na które należy się wpisywać dostępne są w dziekanatach każdego z w/w kierunków.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wyjazdów krajowych dostępnym na stronie Projektu w zakładce atrakcje/dokumenty!!!

Zgodnie z Regulaminem student może uczestniczyć w wyjeździe tylko jeden raz.

 

Wszelkich informacji na temat wyjazdu udzielają:

Opiekun – dr hab. inż.Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  Dariusz Piwczyński prof. nadzw. UTP (WHiBZ), mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 52/374-97-12 oraz dr inż. Radomir Graczyk koordynator ds. programów wyrównawczych mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel.: 52/374-93-83

 

 

 

 

 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego