K O M U N I K A T

dla studentów kierunków zamawianych realizowanych w ramach Projektu

POKL „Studia inżynierskie gwarancją rozwoju UTP i społeczeństwa opartego na wiedzy”

W dniach 24 - 28 lutego 2014r. trwają zapisy dla studentów III roku kierunku MECHANIKA I BUDOWA MASZYN, FIZYKA TECHNICZNA, INŻYNIERIA MATERIAŁOWA na udział w KONFERENCJI NAUKOWEJ CAx,  które odbędzie się w dniach 3-6 czerwca 2014 w Karpaczu.

W ramach projektu sfinansowany jest udział w konferencji, podróż w obie strony, noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) oraz ubezpieczenie.

Listy na które należy się wpisywać dostępne są w dziekanacie Wydziału Inżynierii Mechanicznej, Wydziału Technologii i Inżynierii Chemicznej oraz Instytutu Matematyki i Fizyki

Lista rankingowa osób zakwalifikowanych do udziału w konferencji (łącznie 30os.) zostanie ogłoszona dnia 03.03.2014r. na stronie internetowej projektu http://kierunkizamawiane.utp.edu.pl.

Regulamin wyjazdów na konferencje naukowe dostępny jest na stronie projektu w zakładce atrakcje / dokumenty