W dniach 17 – 21 lutego 2014r. trwają zapisy dla studentów III roku kierunku zamawianego INŻYNIERIA ŚRODOWISKA (WBAiIŚ) na udział w certyfikowanym szkoleniu „Pompy i pompownie w praktyce”,  które odbędzie się pod koniec marca 2014r. w Grudziądzu.

W ramach projektu sfinansowany jest udział w szkoleniu, podróż w obie strony, noclegi, wyżywienie (śniadanie i obiadokolacja) oraz ubezpieczenie.

Listy na które należy się wpisywać dostępne są w dziekanacie Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii środowiska

Zgłoszenia przyjmowane są także w wersji elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (w treści należy podać: imię, nazwisko oraz nazwę szkolenia).

Lista rankingowa osób zakwalifikowanych do udziału w szkoleniu (8 osób) zostanie ogłoszona dnia  24.02.2014r. na stronie internetowej projektu http://kierunkizamawiane.utp.edu.pl

Zakres tematyczny szkoleń dostępny jest w zakładce atrakcje/certyfikowane szkolenia

Poprawiony (poniedziałek, 17 lutego 2014 14:42)