K O M U N I K A T  3/2013/2014

dla studentów kierunków zamawianych realizowanych w ramach Projektu PO KL „Studia inżynierskie gwarancją rozwoju UTP i społeczeństwa opartego na wiedzy”

W załączeniu lista stypendystów i lista rankingowa studentów kierunków zamawianych w roku akademickim 2013/2014, po weryfikacji i rozpatrzeniu odwołań.

Wpłata stypendiów jest zaplanowana na 9 grudnia – za 3 miesiące (październik, listopad i grudzień 2013 roku).

Kierownik Projektu – prof. dr hab. inż. Janusz Prusiński