UWAGA!!

W zakładce staże dostępny jest już regulamin dot. staży studenckich realizowanych w ramach projektu "Studia inżynierskie gwarancją rozwoju UTP i społeczeństwa opartego na wiedzy"

Staże skierowane są jedynie do studentów sześciu kierunków zamawianych i realizowane będą na przełomie miesiąca lipca i sierpnia 2014r.

Informacji na temat staży udziela koordynator ds. promocji, monitoringu i staży e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.