KOMUNIKAT ws. wypłaty stypendiów motywacyjnych za luty i marzec 2012r.

Uprzejmie informuję, że wniosek o płatność, w którym Uniwersytet wnioskuje o transzę środków na wypłatę stypendiów motywacyjnych w I kwartale br. został zaakceptowany przez NCBiR w ubiegłym tygodniu. Na dzień 23 marca br. przypada termin realizacji przelewów przez Bank Gospodarstwa Krajowego – na koncie projektu środki powinny pojawić się w najbliższy piątek, a przelewy na indywidualne konta będą zrealizowane najpóźniej do końca marca 2012 r.

Kierownik Projektu

Prof. dr hab. inż. Janusz Prusiński

19.03.2012r.

Poprawiony (poniedziałek, 19 marca 2012 22:46)