KOMUNIKAT ws. wypłaty stypendiów motywacyjnych za luty 2012 r.

Uprzejmie informuję, że wniosek o płatność, w którym Uniwersytet wnioskuje o transzę środków na wypłatę stypendiów motywacyjnych w I kwartale br. został złożony do NCBiR 6 lutego br. Instytucja Pośrednicząca ma już zatwierdzony budżet na 2012 rok, stąd spodziewamy się przelewu wnioskowanych środków w najbliższym czasie.

O dokładnym terminie wypłaty stypendiów motywacyjnych za luty 2012r. zostaną Państwo powiadomieni natychmiast, jak tylko środki finansowe znajdą się na koncie Uniwersytetu.

Kierownik Projektu

Prof. dr hab. inż. Janusz Prusiński

Poprawiony (poniedziałek, 19 marca 2012 22:42)